| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | НХ 912-СМА |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $380 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | НХ 912-СМА активни монитор за фазу |
| Макс Спл | 131 ДБ |
| Номинална снага | 1050Вт РМС |
| Врхнова снага | 2100Вт павски пав |
| Возачи: | 1 х 12'',2,5" В.Ц + 1*1",1,75" В.Ц |
| Одговор на фреквенцију | 45хц-20хц |
| Тежина: | 21,8 кг |
| Величина: | 357.3*705*456.6 мм |
| материјал | Плејвуд од березе |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |