| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | ХДЛ 26А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $370 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | ХДЛ 26А Линеарре звучница |
| Макс Спл | 133 ДБ |
| Номинална снага | 1000Вт РМС |
| Врхнова снага | 2000Вт павски пав |
| Возачи: | ЛФ: 2*6" ХФ: 1*1.5" |
| Одговор на фреквенцију | 55Hz-20KHz |
| Тежина: | 13,5 кг |
| Величина: | 237*470*377 мм |
| материјал | пластична кутија |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |