| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | HDL 26A |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $340 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Klíčové slovo: | Lineární reproduktorová soustava HDL 26A |
| Max SPL | 133 dB |
| Ratingový výkon | 1000 W RMS |
| Špičkový výkon | 2000 W špičkový |
| Reproduktory: | BF: 2 × 6 palců, VF: 1 × 1,5 palce |
| Frekvenční odpověď | 55Hz-20KHz |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Velikost: | 237 × 470 × 377 mm |
| materiál | plastová krabice |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |