| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | HDL 26A |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $340 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключова дума: | Линейна колона HDL 26A |
| Максималната SPL | 133 dB |
| Рейтинг на мощност | 1000W RMS |
| Пиков мощност | 2000 W връхна мощност |
| Драйвери: | НЧ: 2 × 6 инча, ВЧ: 1 × 1,5 инча |
| Реакция на честотата | 55Hz-20KHz |
| Тегло: | 13.5KG |
| Размер: | 237 × 470 × 377 mm |
| материал | пластмасова кутия |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |