| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | HDL 26A |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $340 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Cuvânt cheie: | Difuzor HDL 26A în configurație de linie |
| Max SPL | 133 dB |
| Putere nominală | 1000W RMS |
| Putere de vârf | 2000 W în vârf |
| Difuzoare: | Grave: 2 × 6 inch, Înaltă frecvență: 1 × 1,5 inch |
| Răspunsul la frecvență | 55Hz-20KHz |
| Greutate: | 13,5 kg |
| Dimensiune: | 237 × 470 × 377 mm |
| material | cutie de plastic |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |