| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | HDL 26A |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $340 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Açar söz: | HDL 26A Line array səs gücləndiricisi |
| Maks SPL | 133 dB |
| Güç reytinqi | 1000W RMS |
| اوج گوجو | 2000 Vt zirvə |
| Sürücülər: | LF: 2×6" HF: 1×1,5" |
| Tezlik cavabı | 55Hz-20KHz |
| Çəki: | 13.5KG |
| Ölçü: | 237×470×377 mm |
| material | plastik qutu |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |