| محل اصل: | چین |
| نام تجاری: | R&F AUDIO |
| شماره مدل: | HDL 26A |
| گواهینامه: | CE |
| کمترین مقدار سفارش: | 2 |
| قیمت: | $340 |
| جزئیات بستهبندی: | جعبه کارتن / کیس پروازی |
| زمان تحویل: | 7 روز |
| شرایط پرداخت: | واریز مستقیم به حساب بانکی (TT) / حساب بانکی / ALIPAY / WECHATPAY |
| کلمهٔ کلیدی: | بلندگوی آرایه خطی HDL 26A |
| حداکثر SPL | 133 دسیبل |
| میزان قدرت | 1000W RMS |
| قدرت اوج | ۲۰۰۰ وات پیک |
| درایورها: | LF: ۲×۶ اینچی، HF: ۱×۱٫۵ اینچی |
| پاسخ فرکانسی | 55Hz-20KHz |
| وزن: | 13.5کیلوگرم |
| اندازه: | ۲۳۷×۴۷۰×۳۷۷ میلیمتر |
| متریال | جعبه پلاستیک |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |