| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | HDL 26A |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $340 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kalit so'z: | HDL 26A chiziqli massiv kolonkasi |
| Maksimal SPL | 133 dB |
| Quvvat reytingi | 1000 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 2000 Vt ziravoy |
| G'ildiraklar: | LF: 2×6 dyuym, HF: 1×1,5 dyuym |
| Chegaralangan chastota | 55 Gs – 20 kGs |
| Vazn: | 13.5KG |
| O'lcham: | 237*470*377 mm |
| material | plastik quti |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |