| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | NX 912-A |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $380 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kalit so'z: | NX 912-A liniya massivli noutbuk |
| Maksimal SPL | 135 dB |
| Quvvat reytingi | 1000 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 2000 Vt ziravoy |
| G'ildiraklar: | 1 ta 12 dyuym + 1 ta 1,75 dyuym |
| Chegaralangan chastota | 55 Gs – 20 kGs |
| Vazn: | 20.8kg |
| O'lcham: | 620*362*405 mm |
| material | Olcha faner |
