| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | NX 912-A |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $380 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ključna beseda: | NX 912-A Linija zvočnikov |
| Max SPL | 135 dB |
| Močna ocena | 1000 W RMS |
| Vrhunjska moč | 2000 W vrhunske moči |
| Gonilniki: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Frekvenčna odzivnost | 55Hz-20KHz |
| Teža: | 20.8kg |
| Velikost: | 620 × 362 × 405 mm |
| material | Brezovskega pleksusa |
