| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | NX 912-A |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $380 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Fjalë kyçe: | Loudspeaker NX 912-A i vargut të lartësisë |
| Max SPL | 135 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 1000W RMS |
| Fuqi maksimale | 2000 W kulmi |
| Shpejtuesit: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Pergjigja e Frekuencave | 55Hz-20KHz |
| Peshë: | 20.8KG |
| Madhësia: | 620×362×405 mm |
| larg | Fiber Shkembi |
