| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | NX 912-А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $380 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | НКС 912-А Лине Аре говорник |
| Макс Спл | 135 дБ |
| Номинална снага | 1000Вт РМС |
| Врхнова снага | 2000Вт павски пав |
| Возачи: | 1 х 12' + 1*1.75" |
| Одговор на фреквенцију | 55Hz-20KHz |
| Тежина: | 20,8 кг |
| Величина: | 620*362*405 мм |
| материјал | Плејвуд од березе |
