| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 912-A |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $380 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | NX 912-A Line array zvučnik |
| Maks SPL | 135 dB |
| Oznaka snage | 1000W RMS |
| Vršna snaga | 2000W paun |
| Vozači: | 1 x 12' + 1*1.75" |
| Frekvencijski odgovor | 55Hz-20KHz |
| Težina: | 20.8KG |
| Veličina: | 620*362*405 mm |
| materijal | Bircova školjka |
