| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | NX 912-A |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $380 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kľúčové slovo: | NX 912-A Čiarový reproduktor |
| Maximálny SPL | 135 dB |
| Výkonové hodnoty | 1000 W RMS |
| Špičkový výkon | 2000 W špičkový |
| Reproduktorové jednotky: | 1 × 12 palcov + 1 × 1,75 palca |
| Frekvenčná charakteristika | 55Hz-20KHz |
| Hmotnosť: | 20,8kg |
| Veľkosť: | 620 × 362 × 405 mm |
| materiál | Brestovej fólii |
