| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | NX 912-A |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $380 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Słowo kluczowe: | Głośnik liniowy NX 912-A |
| Max SPL | 135 dB |
| Władza | 1000W RMS |
| Moc szczytowa | 2000 W szczytowej |
| Drivery: | 1 × 12 cali + 1 × 1,75 cala |
| Odpowiedź częstotliwości | 55Hz-20KHz |
| Waga: | 20.8KG |
| Rozmiar: | 620 × 362 × 405 mm |
| materiał | Bukowe deski faliste |
