| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | NX 912-A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $380 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Κύρια λέξη: | Ηχείο γραμμικής διάταξης NX 912-A |
| Max SPL | 135 dB |
| Δυναμικό | 1000W RMS |
| Κορυφαία ισχύς | 2000W κορυφής |
| Διάδρομοι: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Απάντηση συχνότητας | 55Hz-20KHz |
| Βάρος: | 20.8KG |
| Μέγεθος: | 620×362×405 mm |
| υλικό | Φλιζ βίτεξ |
