| ທີ່ມາ: | ຈີນ |
| ชื่อแบรนด์: | R&F AUDIO |
| หมายเลขรุ่น: | NX 912-A |
| ການສັງຊົງ: | CE |
| ຈຳນວນສັ່ງຊື້ຕ່ຳສຸດ: | 2 |
| ລາຄາ: | $380 |
| ລາຍລະອຽດການເ泰国: | ກ່ອງລັງ / ເຄື່ອງຫໍ່ບິນ |
| ເວລາຈັດສົ່ງ: | 7 ມື້ |
| ສິນທີ່ຈ່າຍ: | TT / ບັນຊີທະນາຄານ / ALIPAY / WECHATPAY |
| ຄຳທີ່ສຳຄັນ: | ລະບົບສຽງແຖວ NX 912-A |
| Max SPL | 135 dB |
| ຄ່າພະລັງງານ | 1000W RMS |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 2000W ສູງສຸດ |
| Driver: | 1 x 12 ນິ້ວ + 1 x 1.75 ນິ້ວ |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 55Hz-20KHz |
| ນ້ຳໜັກ: | 20.8KG |
| ຂະໜາດ: | 620*362*405mm |
| ວັດສະດຸ | Birch Plywood |
