| Place of Origin: | CHINA |
| Brand Name: | R&F AUDIO |
| Model Number: | NX 912-A |
| Certification: | CE |
| Minimum Order Quantity: | 2 |
| Price: | $380 |
| Packaging Details: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Delivery Time: | 7DAYS |
| Payment Terms: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Key word: | NX 912-A Line array speaker |
| Max SPL | 135 dB |
| Power Rating | 1000W RMS |
| Peak power | 2000W peack |
| Drivers: | 1 x 12'' + 1*1.75" |
| Frequency response | 55Hz-20kHz |
| Weight: | 20.8KG |
| Size: | 620*362*405mm |
| material | Birch plywood |
