| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | NX 912-A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $380 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Kulcsszó: | NX 912-A vonalas hangszóró |
| Max SPL | 135 dB |
| Hatékonysági besorolás | 1000W RMS |
| Csúcs teljesítmény | 2000 W csúcs |
| Meghajtók: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Frekvencia válasz | 55Hz-20KHz |
| Súly: | 20,8 kg |
| Méret: | 620 × 362 × 405 mm |
| anyag | Tölgyfa-plywood |
