| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | NX 912-A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $380 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Verbum clavis: | NX 912-A Altoparlans seriei lineari |
| MAX SPL | 135 dB |
| Virtus rating | 1000W RMS |
| Vis Summa | 2000 W in apice |
| Impulsores: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Frequency Responsio | 55Hz-20KHz |
| Pondus: | 20.8KG |
| Magnitudo: | 620 × 362 × 405 mm |
| materia | Birch Plywood |
