| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 912-A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $380 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Ključna reč: | NX 912-A Line array zvučnik |
| Maksimalni SPL | 135 dB |
| Nazivna snaga | 1000W RMS |
| Vršna snaga | 2000W paun |
| Vozači: | 1 x 12' + 1*1.75" |
| Odziv frekvencije | 55Hz-20kHz |
| Težina: | 20,8 kg |
| Veličina: | 620*362*405mm |
| materijal | S druge vrste |
