| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | NX 912-A |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $380 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Cuvânt cheie: | Difuzor de linie NX 912-A |
| Max SPL | 135 dB |
| Putere nominală | 1000W RMS |
| Putere de vârf | 2000 W în vârf |
| Difuzoare: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Răspunsul la frecvență | 55Hz-20KHz |
| Greutate: | 20.8KG |
| Dimensiune: | 620 × 362 × 405 mm |
| material | Fartă de Berc |
