| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | NX 912-A |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $380 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключове слово: | Лінійна акустична система NX 912-A |
| Максимальний рівень звукового тиску | 135 дБ |
| Реєстрація потужності | 1000W RMS |
| Пікова потужність | 2000 Вт пікова потужність |
| Драйвери: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Частотна відповідь | 55Гц-20КГц |
| Вага: | 20.8KG |
| Розмір: | 620×362×405 мм |
| матеріал | Бірковий фанера |
