| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | NX 912-A |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $380 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключова дума: | NX 912-A линеен арков говорител |
| Максималната SPL | 135 dB |
| Рейтинг на мощност | 1000W RMS |
| Пиков мощност | 2000 W връхна мощност |
| Драйвери: | 1 × 12 инча + 1 × 1,75 инча |
| Реакция на честотата | 55Hz-20KHz |
| Тегло: | 20.8KG |
| Размер: | 620 × 362 × 405 mm |
| материал | Бирзов шпон |
