| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | NX 912-A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $380 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| အဓိကစကားလုံး - | NX 912-A လိုင်းအာရေး စပီကာ |
| Max SPL | 135 dB |
| စွမ်းအား သတ်မှတ်ချက် | ၁၀၀၀ဝါတ် RMS |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | 2000W အမြင့်ဆုံးပေါ်ထွက်မှုစွမ်းအား |
| ဒရိုင်ဘာများ - | 1 x 12″ + 1 x 1.75″ |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 55Hz-20KHz |
| အလေးချိန်: | 20.8KG |
| အရွယ်အစား: | 620×362×405mm |
| ပစ္စည်း | Birch Plywood |
