| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | NX 912-A |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $380 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Klíčové slovo: | Lineární reproduktorové pole NX 912-A |
| Max SPL | 135 dB |
| Ratingový výkon | 1000 W RMS |
| Špičkový výkon | 2000 W špičkový |
| Reproduktory: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Frekvenční odpověď | 55Hz-20KHz |
| Hmotnost: | 20.8kg |
| Velikost: | 620 × 362 × 405 mm |
| materiál | Březové dřevoplamí |
