| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | NX 912-A |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $380 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Açar söz: | NX 912-A xətti massiv səsizləşdirici |
| Maks SPL | 135 dB |
| Güç reytinqi | 1000W RMS |
| اوج گوجو | 2000 Vt zirvə |
| Sürücülər: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Tezlik cavabı | 55Hz-20KHz |
| Çəki: | 20.8KG |
| Ölçü: | 620×362×405 mm |
| material | Qızıl Qayıp |
