| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | NX 912-A |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $380 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Pagrindinis žodis: | NX 912-A linijinis garsiakalbis |
| Maks SPL | 135 dB |
| Jėgos reitingas | 1000 W RMS |
| Maksimali galia | 2000 W viršūnės galia |
| Garsiakalbiai: | 1 × 12″ + 1 × 1,75″ |
| Dažnių atsakas | 55Hz-20KHz |
| Svoris: | 20,8kg |
| Dydis: | 620 × 362 × 405 mm |
| medžiaga | Beržo plyvedą |
