| ທີ່ມາ: | ຈີນ |
| ชื่อแบรนด์: | R&F AUDIO |
| หมายเลขรุ่น: | NXL 24-A MK2 |
| ການສັງຊົງ: | CE |
| ຈຳນວນສັ່ງຊື້ຕ່ຳສຸດ: | 2 |
| ລາຄາ: | $555 |
| ລາຍລະອຽດການເ泰国: | ກ່ອງລັງ / ເຄື່ອງຫໍ່ບິນ |
| ເວລາຈັດສົ່ງ: | 7 ມື້ |
| ສິນທີ່ຈ່າຍ: | TT / ບັນຊີທະນາຄານ / ALIPAY / WECHATPAY |
| ຄຳທີ່ສຳຄັນ: | ລະບົບ loudspeaker ຕັ້ງຖາວອນ NXL24-A mk2 |
| Max SPL | 132 dB |
| ຄ່າພະລັງງານ | 1050W RMS |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 2100W ສູງສຸດ |
| Driver: | 1* 1.4" neo, 3" v.c+ 4* 6" neo, 1.5"V.C |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 60Hz-20kHz |
| ນ້ຳໜັກ: | 24.4 ກິໂລກຣາມ / 53.79 ປອນ |
| ຂະໜາດ: | 1051*198*290.4 ມີລີແມັດ |
| ວັດສະດຸ | Birch Plywood |
