| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | HDL 26A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $340 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| အဓိကစကားလုံး - | HDL 26A Line array စပီကာ |
| Max SPL | 133 dB |
| စွမ်းအား သတ်မှတ်ချက် | ၁၀၀၀ဝါတ် RMS |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | 2000W အမြင့်ဆုံးပေါ်ထွက်မှုစွမ်းအား |
| ဒရိုင်ဘာများ - | LF: 2*6" HF: 1*1.5" |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 55Hz-20KHz |
| အလေးချိန်: | ၁၃.၅ကီလိုဂရမ် |
| အရွယ်အစား: | ၂၃၇*၄၇၀*၃၇၇ မီလီမီတာ |
| ပစ္စည်း | plastic box |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |