| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | HDL 26A |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $340 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kľúčové slovo: | Lineárny zoskupený reproduktor HDL 26A |
| Maximálny SPL | 133 dB |
| Výkonové hodnoty | 1000 W RMS |
| Špičkový výkon | 2000 W špičkový |
| Reproduktorové jednotky: | NF: 2 × 6 palcov, VF: 1 × 1,5 palca |
| Frekvenčná charakteristika | 55Hz-20KHz |
| Hmotnosť: | 13,5 kg |
| Veľkosť: | 237 × 470 × 377 mm |
| materiál | plastová krabička |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |