| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | HDL 26A |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $370 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Fjalë kyçe: | Altoparlanti i tipit Line Array HDL 26A |
| Max SPL | 133 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 1000W RMS |
| Fuqi maksimale | 2000 W kulmi |
| Shpejtuesit: | LF: 2×6" HF: 1×1,5" |
| Pergjigja e Frekuencave | 55Hz-20KHz |
| Peshë: | 13.5kg |
| Madhësia: | 237*470*377 mm |
| larg | kuti plastike |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |