| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | HDL 26A |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $340 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Pagrindinis žodis: | HDL 26A linijinės kolonėlės |
| Maks SPL | 133 dB |
| Jėgos reitingas | 1000 W RMS |
| Maksimali galia | 2000 W viršūnės galia |
| Garsiakalbiai: | ŽD: 2×6 col., AD: 1×1,5 col. |
| Dažnių atsakas | 55Hz-20KHz |
| Svoris: | 13.5kg |
| Dydis: | 237×470×377 mm |
| medžiaga | dedelio dėžutė |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |