| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | HDL 26A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $340 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Verbum clavis: | HDL 26A Linea Array Altiparlans |
| MAX SPL | 133 dB |
| Virtus rating | 1000W RMS |
| Vis Summa | 2000 W in apice |
| Impulsores: | LF: 2×6″ HF: 1×1,5″ |
| Frequency Responsio | 55Hz-20KHz |
| Pondus: | 13.5kg |
| Magnitudo: | 237×470×377 mm |
| materia | cista plastica |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |