| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | HDL 26A |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $340 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Anahtar kelime: | HDL 26A Line array hoparlörü |
| Maks SPL | 133 dB |
| Güç değerleri | 1000W RMS |
| Pik güç | 2000 W tepe |
| Sürücüler: | Alçak Frekans (LF): 2*6 inç, Yüksek Frekans (HF): 1*1,5 inç |
| Frekans Tepkisi | 55Hz-20KHz |
| Ağırlık: | 13.5KG |
| Boyut: | 237*470*377 mm |
| malzeme | plastik kutu |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |