| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | HDL 26A |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $370 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Түлхүүр үг: | HDL 26A шугаман массивын дүүжин дууны хүчтүүр |
| Макс SPL | 133 дБ |
| Эрчим хүчний үнэлгээ | 1000 Вт RMS |
| Дээд хүч | 2000 Вт оролтын орчим хүчдэл |
| Драйверууд: | Доод давтамж (LF): 2×6 инч, Дэд давтамж (HF): 1×1,5 инч |
| Дуудлагын хариу | 55Hz-20KHz |
| Жин: | 13.5КГ |
| Хэмжээ: | 237×470×377 мм |
| материал | пластик бокс |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |