| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | HDL 26A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $340 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Kulcsszó: | HDL 26A vonalas hangszóró |
| Max SPL | 133 dB |
| Hatékonysági besorolás | 1000W RMS |
| Csúcs teljesítmény | 2000 W csúcs |
| Meghajtók: | Mélyhang: 2 × 6 hüvelykes, Magashang: 1 × 1,5 hüvelykes |
| Frekvencia válasz | 55Hz-20KHz |
| Súly: | 13,5 kg |
| Méret: | 237 × 470 × 377 mm |
| anyag | műanyag doboz |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |