| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | HDL 26A |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $340 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Негізгі сөз: | HDL 26A сызықтық колонна құрылғысы |
| Max SPL | 133 дБ |
| Қуат рейтингі | 1000 Вт RMS |
| Топ қуаты | 2000 Вт шың |
| Драйверлер: | БД: 2×6 дюйм, ЖД: 1×1,5 дюйм |
| Сызықтық жауап | 55 Гц–20 кГц |
| Салмағы: | 13.5КГ |
| Өлшем: | 237×470×377 мм |
| материал | пластик көрмек |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |