| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | HDL 26A |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $340 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ključna beseda: | Linijski zvočnik HDL 26A |
| Max SPL | 133 dB |
| Močna ocena | 1000 W RMS |
| Vrhunjska moč | 2000 W vrhunske moči |
| Gonilniki: | LF: 2 × 6 palcev, HF: 1 × 1,5 palca |
| Frekvenčna odzivnost | 55Hz-20KHz |
| Teža: | 13,5 kg |
| Velikost: | 237 × 470 × 377 mm |
| material | plastična škatla |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |