| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | HDL 26A |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $340 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Słowo kluczowe: | Kolumna liniowa HDL 26A |
| Max SPL | 133 dB |
| Władza | 1000W RMS |
| Moc szczytowa | 2000 W szczytowej |
| Drivery: | NF: 2 × 6 cali, WF: 1 × 1,5 cala |
| Odpowiedź częstotliwości | 55Hz-20KHz |
| Waga: | 13,5 kg |
| Rozmiar: | 237 × 470 × 377 mm |
| materiał | plastikowa skrzynka |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |