| Kulcsszó: | NX 915-SMA színpadi aktív monitor |
| Max SPL | 131 dB |
| Hatékonysági besorolás | 1050 W RMS |
| Csúcs teljesítmény | 2100 W csúcs |
| Meghajtók: | 1 × 15 hüvelykes, 2,5 hüvelykes hangcsatorna + 1 × 1 hüvelykes, 1,75 hüvelykes hangcsatorna |
| Frekvencia válasz | 45Hz-20kHz |
| Súly: | 23,8 kg |
| Méret: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| anyag | Tölgyfa-plywood |
| Kulcsszó: | NX 915-SMA színpadi aktív monitor |
| Max SPL | 131 dB |
| Hatékonysági besorolás | 1050 W RMS |
| Csúcs teljesítmény | 2100 W csúcs |
| Meghajtók: | 1 × 15 hüvelykes, 2,5 hüvelykes hangcsatorna + 1 × 1 hüvelykes, 1,75 hüvelykes hangcsatorna |
| Frekvencia válasz | 45Hz-20kHz |
| Súly: | 23,8 kg |
| Méret: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| anyag | Tölgyfa-plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |