| Cuvânt cheie: | Monitor activ de scenă NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Putere nominală | 1050 W RMS |
| Putere de vârf | 2100 W în vârf |
| Difuzoare: | 1 x 15'', 2,5" V.C. + 1 x 1'', 1,75" V.C. |
| Răspunsul la frecvență | 45 Hz-20 kHz |
| Greutate: | 23.8KG |
| Dimensiune: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| material | Fartă de Berc |
| Cuvânt cheie: | Monitor activ de scenă NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Putere nominală | 1050 W RMS |
| Putere de vârf | 2100 W în vârf |
| Difuzoare: | 1 x 15'', 2,5" V.C. + 1 x 1'', 1,75" V.C. |
| Răspunsul la frecvență | 45 Hz-20 kHz |
| Greutate: | 23.8KG |
| Dimensiune: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| material | Fartă de Berc |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |