| Fjalë kyçe: | Monitor aktiv i skenës NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 1050 W RMS |
| Fuqi maksimale | 2100 W kulm |
| Shpejtuesit: | 1 x 15'', 2,5" V.C + 1 x 1", 1,75" V.C |
| Pergjigja e Frekuencave | 45Hz-20kHz |
| Peshë: | 23.8KG |
| Madhësia: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| larg | Fiber Shkembi |
| Fjalë kyçe: | Monitor aktiv i skenës NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 1050 W RMS |
| Fuqi maksimale | 2100 W kulm |
| Shpejtuesit: | 1 x 15'', 2,5" V.C + 1 x 1", 1,75" V.C |
| Pergjigja e Frekuencave | 45Hz-20kHz |
| Peshë: | 23.8KG |
| Madhësia: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| larg | Fiber Shkembi |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |