| Klíčové slovo: | Aktivní scénický monitor NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Ratingový výkon | 1050 W RMS |
| Špičkový výkon | 2100 W špičkový |
| Reproduktory: | 1 × 15 palců, hlasová cívka 2,5 palce + 1 × 1 palec, hlasová cívka 1,75 palce |
| Frekvenční odpověď | 45 Hz–20 kHz |
| Hmotnost: | 23,8 kg |
| Velikost: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materiál | Březové dřevoplamí |
| Klíčové slovo: | Aktivní scénický monitor NX 915-SMA |
| Max SPL | 131 dB |
| Ratingový výkon | 1050 W RMS |
| Špičkový výkon | 2100 W špičkový |
| Reproduktory: | 1 × 15 palců, hlasová cívka 2,5 palce + 1 × 1 palec, hlasová cívka 1,75 palce |
| Frekvenční odpověď | 45 Hz–20 kHz |
| Hmotnost: | 23,8 kg |
| Velikost: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materiál | Březové dřevoplamí |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |