| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | NX 912-SMA |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $320 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kľúčové slovo: | Aktívny scénny monitor NX 912-SMA |
| Maximálny SPL | 131 dB |
| Výkonové hodnoty | 1050 W RMS |
| Špičkový výkon | 2100 W špičkový |
| Reproduktorové jednotky: | 1 × 12 palcov, hlasová cievka 2,5 palca + 1 × 1 palec, hlasová cievka 1,75 palca |
| Frekvenčná charakteristika | 45 Hz – 20 kHz |
| Hmotnosť: | 21,8 kg |
| Veľkosť: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| materiál | Brestovej fólii |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |