| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | NX 912-SMA |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $320 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Pagrindinis žodis: | NX 912-SMA aktyvus scenos garsintuvas |
| Maks SPL | 131 dB |
| Jėgos reitingas | 1050 W RMS |
| Maksimali galia | 2100 W viršūnės galios |
| Garsiakalbiai: | 1 × 12″, 2,5″ balso ritė + 1 × 1″, 1,75″ balso ritė |
| Dažnių atsakas | 45 Hz–20 kHz |
| Svoris: | 21,8 kg |
| Dydis: | 357,3 × 705 × 456,6 mm |
| medžiaga | Beržo plyvedą |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |