| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | ХДЛ 50А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $1,150 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | HDL 50-А 4K Line Array звучница |
| Макс Спл | 143 ДБ |
| Номинална снага | 4000 Вт РМС |
| Врхнова снага | 8000 Вт врх |
| Возачи: | ХФ:2 х 1.4' нео, 3,0'' v.c; МФ:4 х 6,0' нео, 2,0' v.c; ЛФ:2 х 12' нео, 3',0' v.c |
| Одговор на фреквенцију | 45хц-20хц |
| Тежина: | 58,3 кг |
| Величина: | 366*1171*502 мм |
| материјал | Плејвуд од березе |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |