| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | HDL 50A |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $1,150 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | HDL 50-A 4K zvučnik linijske serije |
| Maks SPL | 143 dB |
| Oznaka snage | smanjenje energije |
| Vršna snaga | vrhunac 8000 W |
| Vozači: | U slučaju da je primjena ovog članka primjenjiva na proizvode koji sadrže određene supstance, za koje se primjenjuje ovaj stavak, primjenjuje se sljedeći standard: |
| Frekvencijski odgovor | 45Hz-20kHz |
| Težina: | 58,3 kg |
| Veličina: | 366*1171*502 mm |
| materijal | Bircova školjka |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |