| Гарал үүсэл: | Хятад |
| Брэндийн нэр: | R&F AUDIO |
| Загварын дугаар: | TT 515-A |
| Гэрчилгээ: | CE |
| Хамгийн бага захиалгын тоо: | 2 |
| Үнэ: | $340 |
| Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: | КАРТОН/НИСЭЛТ САНДУК |
| Хүргэлтийн хугацаа: | 7 өдөр |
| Төлбөрийн нөхцөл: | ТТ/БАНКНЫ ДАВХАРГА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Түлхүүр үг: | TT 515-A 5 инч дутагт идэвхтэй дууны дугуй |
| Макс SPL | 127 дБ |
| Эрчим хүчний үнэлгээ | 1000 Вт RMS |
| Дээд хүч | 2000W дээд хэмжээ |
| Драйверууд: | 2 х 5' нео+ 1*75" нео |
| Дуудлагын хариу | 70Hz-20KHz |
| Жин: | 9.8 кг |
| Хэмжээ: | 456*154*237.5 мм |
| материал | Ноосны фанер |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |