| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | TT 515-A |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $340 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Słowo kluczowe: | Aktywny głośnik TT 515-A z dwoma głośnikami 5 cali |
| Max SPL | 127 dB |
| Władza | 1000W RMS |
| Moc szczytowa | 2000 W szczytowej |
| Drivery: | 2 × 5 cali neo + 1 × 0,75 cala neo |
| Odpowiedź częstotliwości | 70hz-20khz |
| Waga: | 9.8 KG |
| Rozmiar: | 456 × 154 × 237,5 mm |
| materiał | Bukowe deski faliste |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |